„Ubisoft“ oficialiai anonsavo „Watch Dogs 2“.

Žaidime valdysime naują veikėją, hakerį vardu Marcus Holloway, kuris yra apkaltintas nusikaltimu, kurio nepadarė. Prisijungęs prie Dedsec grupuotės jis kovos prieš San Francisko mieste klestinčią korupciją, nulaužinėdamas įvairiausius įrenginius – šviesoforus, kameras, automobilius, dronus, robotus, keltuvus bei kitus. Jis netgi galės pasigaminti nuosavus dronus pasitelkęs 3D spausdintuvą.

Pasak „Ubisoft“, Marcus Holloway bus kitoks, nei pirmosios dalies protagonistas Aiden Pearce. Šio veikėjo istorija bus kur kas gilesnė, jo kovos ir įrenginių nulaužinėjimo galimybės bus nepalyginamai platesnės. Žaidėjai galės pasirinkti, įveikti kiekvieną misiją misiją slaptai, nulaužinėjant ir slapstantis, ar einant ir šaudant visus iš eilės.

Marcus Holloway neblogai mokės parkūrą, taip pat su savimi nešiosis tazerį, kuris leis nuimti priešus nemirtinu būdu.

Pasaulis bus visiškai atviras, o misijas galėsime vykdyti bet kuriuo būdu, eiliškumo tvarkos nebus. Kiekviena jų pasakos savas istorijas, kurios ves prie žaidimo pabaigos.

Kaip ir ankstesnėje dalyje, šioje rasime tinklo režimą, leisiantį žaisti bendradarbiavimo režimu ar mačuose vienas prieš kitą.

„Watch Dogs 2“ pasirodys šių metų lapkričio 15 dieną „PC“, „PS4“ bei „Xbox One“ platformoms.