„Focus Home Interactive“ paskelbė, jog praėjusių metų spalį pasirodęs sėlinimo žaidimas „Styx: Master of Shadows“ sulauks tęsinio pavadinimu „Styx: Shards of Darkness“.

Apie galimą tęsinį buvo užsiminta dar per praėjusias Kalėdas pasirodžiusiame, žaidėjams paerzinti skirtame filmuke. Jame Styx’as dėvėjo kalėdinius rūbus, o filmuko pabaigoje puikavosi užrašas: „Styx’as sugrįš naujame nuotykyje be savo Kalėdų senelio kepurės… Laukite naujienų!“.

„Styx: Shards of Darkness“ kuriamas jau daugiau nei šešis mėnesius, naudojant „Unreal Engine 4“ variklį. Teigiama, kad žaidimas pasižymi didesniu biudžetu, bus ambicingesnis ir didesnis už savo pirmtaką.

Žaidime keliausime į paslaptingąjį tamsiųjų elfų miestą Korangar, kuriame Styx’as sužinos, jog nykštukai sudarė sąjungą su elfais. Vienintelis dalykas, kuris šias rases sieja, tai neapykanta goblinams, kuri po šios sąjungos tik dar labiau sustiprėjo.

Žadamos kur kas didesnės ir geriau realizuotos aplinkos, nauji priešai, Styx’as mokės naujų akrobatinių triukų, tokių kaip lipimas ir slidimas virve.

„Styx: Shards of Darkness“ pasirodymo laukiama kitais metais „PC“, „PS4“ bei „Xbox One“ platformose. Beje, dabar turite puikią progą įsigyti originalųjį „Styx: Master of Shadows“, nes „Steam“ tarnyboje žaidimui šiuo metu taikoma net 66% nuolaida.