Studija „Firaxis Games“ kuria naują ėjimais paremtą strateginį žaidimą, vykstantį kosmose, – „Sid Meier’s Starships“, praneša Gamespot. Jis kuriamas asmeniniams kompiuteriams ir „iPad“ planšetėms. Turėtų pasirodyti jau šių metų pavasarį.

Žaidime reikės valdyti kosminių laivų flotilę ir, keliaujant su ja po visatą, vykdyti misijas: kurti stiprinti planetų federaciją, plėsti jos įtaką, saugoti planetas ir jų gyventojus, tobulinti technologijas, dalyvauti kosminiuose mūšiuose.

Leidėjos „2K Games“ teigimu, „Sid Meier’s Starships“ misijos vyks unikaliuose žemėlapiuose su dinamiškai sugeneruotas taktinės kovos scenarijais, kas, anot jos, turėti suteikti žaidimui daugiau peržaidžiamumo.

„Kai projektavau „Starhips“, mane buvo suintrigavusi idėja atverti naują „Civilization: Beyond Earth“ istorijos skyrių. Kas nutinka po to, kai mes kolonizuojame savo naujus namus ir galiausiai sukuriame laivus, galinčius pasiekti žvaigždes? Kas nutinka su mūsų seniai prarastais broliais ir seserimis iš Žemės planetos? Mano tikslas buvo sukurti potyrį, orientuotą į kosminių laivų projektavimą ir kovas visatoje, kupinoje tarpplanetinių nuotykių, diplomatijos ir tyrinėjimo“, – apie „Sid Meier’s Starships“ pasakojo Sidas Meieris.

„2K Games“ žada, kad „Sid Meier’s Starships“ bus galima sujungti su „Civilization: Beyond Earth“ ir taip praplėsti tiek vieną, tiek kitą žaidimą, tik kol kas neatskleidžia, kaip.