Šių metų sausį pasirodęs „Resident Evil HD Remaster“ buvo sutikta itin palankiai. Pirmojo žaidimo perleidimas patiko ne tik senųjų serijos žaidimų išsiilgusiems žaidėjams. Tad kodėl gi „capcom“ nesiėmus prikelti dar vieno jau pagyvenusio šaunaus serijos žaidimo?

Taigi, pasiruoškite naujai blogio bangai. „Resident Evil Zero HD Remaster“ pasirodys kitų metų pradžioje asmeniniams kompiuteriams ir konsolėms PS3, PS4, X360 bei Xbox One. Šiuo metu dar nėra informacijos kada tiksliai žaidimas pasirodys už Japonijos ribų. Tačiau informacija apie jo egzistavimą pirmą kartą pasirodė dar praėjusių metų gruodį, kuomet žaidimo ikona trumpam buvo pasirodžiusi „Capcom“ puslapyje.

„Resident Evil Zero“ pirmą kartą buvo išleistas 2002 metais GameCube konsolei. Ir tuomet žaidėjų jis buvo mėgiamas. Vėliau, 2008 metais, ne taip sėkmingai jis buvo išleistas ir Wii konsolėje. Šiuo metu ties žaidimo perkėlimu į naujas platformas dirba ir nemažai originaliojo projekto kūrėjų, tad galbūt prasto perkėlimo istorija nebebus pakartota.

Apie žaidimo anonsą iš kūrėjų lūpų galite išgirsti žemiau esančiame filmuke. Tiesa, jei japonų kalba nėra ta, kuria Jūs puikiai kalbate, nepamirškite įsijungti subtitrų.