Tikriausiai nemažai jūsų jau yra susipažinę su šia Quantum Rush frančize, o jei girdite šį pavadinimą pirmą kartą, tada užteks pasakyti, jog pati idėja labai primena Wipeout 2048 Playstation Vita hit’ą. Kitaip sakant – lenktynės tik be ratų ir visais įmanomais paviršiais, panašiai kaip Mario Kart žaidimuose. Jei vaizduotės stoka neleidžia įsivaizduoti, kaip tai atrodo, pažiūrėkite šį klipą:

Quantum Rush jau kurį laiką buvo atviroj beta stadijoj ir tik neseniai Steam Greenlight programoje šio žaidimo kūrėjams GameArt Studio buvo uždegta žalia šviesa. Ši komanda išklausė savo žaidėjų ir suprato, jog visi nori vieno žaidėjo kampanijos, kurios Quantum Rush negalėjo pasiūlyti, todėl jie anonsavo Quantum Rush: Champions, kuris laukia Jūsų paramos Kickstarters bei Steam Greenlight programose. Tai bus tas pats žaidimas tik jame bus daugiau trasų, daugiau lenktynininko pakeitimų, geresnis dirbtinis intelektas ir, aišku, vieno žaidėjo kampanija, kurios visi troško.

Taigi, jei Jus sudomino šis projektas, paremkite šiuos kūrėjus ir jų naująjį Quantum Rush: Champions Kickstarters svetainėje bei Steam Greenlight, nes Jūsų pagalba jiems daug reiškia. Kol kas iki jų norimos sumos liko dar ilgas kelias, bet per 19 dienų, manau, viskas įmanoma. GameArt Studio komanda netgi pažadėjo, kad surinkus daugiau nei reikia, jie žada pridėt patobulintą pultelio palaikymą žaidime, „Ghost“ režimą, kuris leis Jums varžytis su pačių kūrėjų geriausiais rato apvažiavimo rezultatais bei „Split Screen“ režimą, kuris, kaip ir visuose kituose žaidimuose, leis padalinti ekraną į dvi dalis ir taip prijungti prie viso smagumo ir vieną draugą!

Aišku, visiems šiems pažadams išpildyti reikia laiko ir pinigėlių, todėl nebūkim šykštūs ir paaukokim bent po dolerį, kuris tikriausiai būtų atitekęs Steam Summer Sale žaidimui, kuris po įsigyjimo tiesiog dulkėtų Jūsų žaidimų kolekcijoje… Tai kaip bus? Jei nepagailo dolerio, užsukite čia.

Games.lt