Leidėja „Electronic Arts“ oficialiai pristatė naują „Need for Speed“ serijos žaidimą – „Need for Speed: Payback“ lapkričio 10 d. pasirodys kompiuteriams ir konsolėms „Xbox One“ bei „PlayStation 4“.

Kaip žaidimo kūrėja „Ghost Games“ jau skelbė anksčiau, „Need for Speed: Payback“ bus galima žaisti neprisijungus prie interneto, jame taip pat išliks automobilių personalizacija ir policija.

„Need for Speed: Payback“ siužetas primins „Fast and the Furious“.

Veiksmas vyks išgalvotame mieste, kuriame prieš vietos  „The House“ kartelį, kontroliuojantį ne tik miesto kazino, bet ir nusikaltėlius bei policininkus, stos lenktynininkas Tyler, šoumenas Mac ir samdomas vairuotojas Jess. Pasikeisdami, jie dalyvaus lenktynėse, vagystėse, automobilių kautynėse ir kitoje veikloje, dėl kurios „Need for Speed: Payback“ apibūdinamas kaip fantastinis veiksmo-lenktynių žaidimas.

Apie šį „Need for Speed“ pirmąkart užsiminta sausio pabaigoje, kai komentuodamas kompanijos trečiojo finansinio ketvirčio rezultatus „Electronic Arts“ prezidentas Andrew Wilson užsiminė, kad nauja serijos dalis pasirodys 2018-aisiais finansiniais metais ir kad dėl inovacijų jos kūrimui buvo skirta daugiau laiko.

Kiek anksčiau, praėjusių metų lapkritį, „Electronic Arts“ užregistravo „Need for Speed Arena“ prekinį ženklą.

Pastaraisiais metais „Need for Speed“ populiarumu nustelbė „Forza Horizon“.