Lenkijoje įsikūrusi studija „Destructive Creations“ anonsavo izometrinę šaudyklę „Hatred“, kurioje žiauriais būdais žudysime nekaltus žmones. Kodėl? Todėl, kad pagrindinis žaidimo personažas yra pilnas neapykantos.

Žaidėjų reakcija į apačioje pateiktą filmuką gana neigiama. Į jį sureagavo net „Epic“ ir pareikalavo žaidimo kūrėjų pašalinti „Unreal Engine 4“ logotipą, nes žaidimas veikia ant šio variklio. „Epic Games“ neprisideda prie šio projekto“, – pareiškime sakė „Epic“ tinklapiui „Eurogamer“. „Unreal Engine 4“ yra prieinamas plačiajai visuomenei naudoti bet kokiais teisėtais tikslais ir mes nedarome jokios kontrolės kūrybai ar cenzūros projektams. Tačiau šiame filmuke „Unreal Engine 4“ logotipas naudojamas be „Epic“ leidimo ir mes paprašėme pašalinti mūsų logotipą iš visos rinkodaros, susijusios su šiuo produktu“.

„Destructive Creations“ draugiškai susitarė su „Epic“ ir patenkino jos prašymą. Iš tiesų „Destructive Creations“ generalinis direktorius Jaroslaw Zieliñski nieko blogo žaidime nemato. Yra nemažai žaidėjų, palaikančių kūrėjų idėją. „Pasaulio reakciją į mūsų filmuką galėčiau apibūdinti naudodamas tik OMFG žodžius“, – rašė e.paštu Zieliñski tinklapiui „Eurogamer“. „Mes gauname daugybę palaikančių laiškų ir tai mane veža. Tikrai to nesitikėjau. Ir visiems tiems žmonėms: Mes nenuvilsime jūsų!“.

Paklaustas apie tai, ar su turiniu jie šiek tiek neperžengė ribos, jis atsakė: „Ne, nemanau kas su turiniu nueita per toli. Juk tai tik virtualių žmogeliukų šaudymas ir jei kažkas turi problemą atskiriant realybę nuo žaidimo, jis turėtų išjungti savo kompiuterį ir išeiti pasivaikščioti. 🙂 Mes darome tai ką galite rasti daugybėje žaidimų. Jei kažkam nepatinka žaidimas ir jaučia pasišlykštėjimą turiniu, jis neprivalo jo žaisti – aišku ir paprasta. Tai tikrai žaidimas ne visiems“.

„Tiesiog nebandykite to namie ir nežiūrėkite per daug rimtai, juk tai tik žaidimas. :)“, – rašė jis.

„Hatred“ turėtų būti prieinamas „Steam“ ir „GOG“ parduotuvėse, tiesa, iš pradžių projektas turi būti peržiūrėtas šių skaitmeninio turinio platinimo tarnybų ir suteiktas leidimas. „Destructive Creations“ norėtų išleisti žaidimą abiejose tarnybose, tačiau kūrėjai nėra tikri, ar jiems bus leista tai padaryti.