„Frontier Developments“ anonsavo kosmoso tyrinėjimo žaidimo „Elite: Dangerous“ papildymą „Horizons“, kuris bus leidžiamas dalimis pradedant šiais metais iki pat kitų metų pabaigos.

„Horizons“ leis nusileisti ant planetų paviršių ir naudojantis žemės transportu jas tyrinėti. Tiesa, ne visos planetos bus prieinamos tyrinėjimui iš karto. Pirmoji papildymo dalis bus išleista iki šių metų galo ir suteiks galimybę nusileisti tik į beores uolines planetas. Ką veikti nusileidus? Ieškoti naudingų mineralų, sudužusių erdvėlaivių, slaptų bazių. Galu gale, grožėtis peizažu. Kiek vėliau planetų tyrinėjimas bus papildytas nauja veikla, taip pat atsiras galimybė nusileisti į atmosferą turinčias planetas ir gal net įskristi į audringus dujinius gigantus.

Žaidėjai labai pasipiktino nesąžiningu papildymo apmokestinimu. Neturintys žaidimo gali įsigyti „Elite Dangerous: Horizons“ už 60 JAV dolerių ir gauti tiek originalųjį žaidimą tiek visą būsimąjį „Horizons“ turinį. Tuo tarpu visi jau turintys žaidimą gaus 15 JAV dolerių nuolaidą ir privalės mokėti 45 JAV dolerių sumą tam, kad gautų „Horizons“ turinį. Taip išeina, jog tie, kurie jau turi žaidimą, bus išleidę virš 100 JAV dolerių, o tie, kurie jo neturi, gaus viską ir bus išleidę per pus mažiau.