„Rockstar Games“ oficialiai anonsavo dar du atsisiunčiamus turinius „GTA IV“ žaidimui. Vienas jų tai naujasis „Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony“ ir „Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City“. Pastarajame rinkinyje yra abu „GTA IV“ DLC viename diske ir jis nereikalaus originalaus „GTA IV“.

„Liberty City yra ryškiausias žaidimo pasaulis, kuri mes esame sukūrę. Epizodinė struktūra leidžia mums sukurti istorijas, gameplay’ų ir atmosferą visiškai nauju būdu,“- kalbėjo Sam Houser, vienas „Rockstar Games“ įkūrėjų. „Rockstar North komanda dar kartą viršijo savo lūkesčius ir padarė kai ką epinio ir novatoriško. Šis epizodas sufokusuotas ties aukšto lygio naktinio gyvenimo kontrastu su baikeriais, kurie buvo vaizduojami „The Lost and Damned“, tai suteikia mums labai daug naujo gameplay’aus galimybių“

Antrasis GTA IV papildomas atsisiunčiamas turinys,The Ballad of Gay Tony perpildys Liberty City ginklais, blizgesiu, ir purvu. Žaisime už Luis’ą Lopez’ą, kuris yra pusiau chuliganas ir pastovus naktinio klubo savinko, Tony Price („Gay Tony“), padėjėjas. Žaidėjai kovos su konkuruojančiomis draugų ir šeimos vertybėmis ir su abejone apie tai, kas yra tikras ir kas yra klastotė pasaulyje, kuriame kiekvienas turi kainą.

„The Ballad of Gay Tony“ Xbox LIVE sistemoje sulauksime jau rudenį. Jį galima bus įsigyti už 1600 Microsoft taškų arba $19.99. Papildymas reikalaus originalaus GTA IV ir kaip ir pirmasis DLC bus išskirtinai Xbox360 tūrėtojams.

Kaip buvo minėta „Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City“ turės abu papildymus viename diske ir nereikalaus originalaus GTA IV žaidimo. Jo kaina bus $39.99 išskirtinai Xbox360 tūrėtojams.