Pagaliau Microsoft ir Ensemble Studios anonsavo Age Of Empires III žaidimą. Žinoma žaidimas vyks realiuoju laiku kaip ir kiti Age Of Empires žaidimai. Kūrėjai jau pademonstravo naująjį būsimo žaidimo grafinį varikliuką – Havok 2, jis atrodo įspūdingai, savo detalunu, blizgesiu ir žaidimo išdėstymu.

Naujo pasaulio arenos bruožas stulbinančios scenos, kylantys Europos miestai, Amerikos gentys. Viskas įspūdingi: pastatai, kariai, laivai, patrankos, visi jie atitiks tikrovę.

Ensemble Studios pažadėjo, kad Age Of Empires III bus jaudinantis strateginis žaidimas su naujais elementais: nauja civilizacija, žmonėmis (darbininkais, kariais), technologijomis ir nauja vieno žaidėjo kampania.

Daugiau informacijos apie šį būsimą žaidimą nėra bet tikėkimės, kad greitu laiku jos atsiras daugiau. Žinoma laukti iki žaidimo pasirodymo dar liko, bet Microsoft pažadėjo jog žaidimas pasirodys antroje šių metų pusėje.

Tikiu ir linkiu, kad žaidimas būtų kuo tikroviškesnis ir pateisintų mūsų lūkeščius. Norėčiau, kad Ensemble Studos nepaleistų tos Age Of Empires dvasios, kuri buvo tokia artima mums praeitose šio žaidimo dalyse.