Kas galėjo pagalvoti, kad žaidimų industrijos veteranės Julijos Uhrman projektas taip pasiseks- šių metų pradžioje buvo pradėta lėšų rinkimo akcija naujajai Android operacinę sistemą turinčiai konsolei Ouya, kuri savo dydžiu yra kelis kartus mažesnė už Wii, Xbox 360 ar Playstation 3. Užsibrėžtas tikslas buvo šiek tiek mažiau nei vienas milijonas dolerių ($950,000). Spėkit kiek yra surinkta iki šios dienos? Daugiau nei aštuonis su puse karto daugiau ($8,596,474) nei norėta! Visus skaičius ir visą kitą informaciją galite pamatyti čia. Na, kaip jums toks žaidėjų noras pamatyti ką šis nepaprastas „kubas“ sugeba?

Pasak pačios svetainės, šiandien ši konsolė keliauja pas visus žaidimų ir programų kūrėjus, o paprasti pirkėjai ją galės nusipirkti tik sekančių metų balandžio mėnesį. Kadangi šiandien jau dauguma kompanijų gavo šią mažąją konsolę, taigi internete pasirodė ir Ouya išpakavimo klipas, kurį matote apačioje.

Taip pat verta paminėti, jog šioje konsolėje jau bus įdiegta TwitchTV bei OnLive
žaidimų transliavimo sistemos-programos, kurių pagalba jūs visiems norintiems galėsite parodyti savo žaidimo sugebėjimus. O kaina, manau, nustebins jus visus- $100! Bent taip rašo dabar… Apie šią konsolę smulkiau galite pasiskaityti čia.

Na, tai ką manote apie naująją Ouya konsolę?

Kotaku.com, Games.lt