Jau greit, visi Anarchy Online žaidėjai turės nepakartojamą galimybę pamatyti reklamą žaidime. Ji bus išdėliota specialiuose stenduose, kurių bus pilna pagrindiniuose žaidimo miestuose. Taigi, šio ryšio žaidimo kūrėjai švedų firma Funcom, penktadienį anonsavo visus žaidėjus apie sandėrį su Niu Jorko kompanija Massive, kuri yra interneto reklamos kūrėja. Šio susitarimo pasekmes parašytos viršuje.

Dar prieš mėnesį, kompanija Massive buvo užklupta su daugiau kaip 10 milijonų dolerių biudžetu. Tada ji teigė jog šie pinigai yra skirti naujam projektui, kuriamam kartu su 8 žaidimų leidėjų kompanijom. Sąraše yra ir tokios didelės leidėjos kaip Ubisoft, Atari, Vivendi Universal. Taigi, šiandien jau yra aišku su kokiu būtent projektu dirbo kompanija.

Massive pranešime šiuo susitarimu, jų vadovas Mitch Davis teigia: „mes esame labai sužavėti tokia puikia proga, kurią mums suteikė Funcom. Dabar esame tikri, mūsų reklama pasieks tūkstančius žaidėjų“.

Kompanijos Nielsen Interactive Entertainment, su kuria dar gruodį Massive pasirašė bendradarbiavimo sutartį, vienas ekspertų teigė: „Lyginant televizoriaus ir video žaidimų potencialą, nenorom yra krypstama prie antrojo, kadangi skirtingai nei žiūrint televizorių, čia, žaidime, reklamos užsakovai yra šimtą procentų tikri jog žaidėjo akys iš tikrųjų žiūrį į ekraną, o ne kur nors kitur“. Vėliau jis dar pridūrė ir tai, jog reklama žaidime yra pati geriausia, nes pasiekia potencialiausius 18-34 metų žmones. „Tai pat manau, jog ir patiems žaidėjams tai patiks, kadangi bus dar labiau sustiprintas realistiškumas“.

Na štai ir žaidimus jau pasiekė visagalė reklama, nežinau ar tai gerai, ar blogai, bet visa tai gali virsti puikiu šansu žaisti gerus žaidimus nemokamai, vien dėl to, kad žiūrite reklamas…