Funcom naikina visus esamus barjerus savo mokslinę fantastika paremtam tinklo vaidmenų žaidimui. Dabar jums nebereikės mokėti jokio mėnesinio mokesčio ir net kreditinės kortlės nereikalaus niekas.

Viskas ką jums reikia padaryti norint nemokamai žaisti Anarchy Online, tai užsiregistruoti savo vartotoją iki 2005 metų Sausio 15 dienos ir visus metus iki 2006 metų žaisite nemokamai. Argi ne puiku? Kaip teigia Funcom, tai jų kalėdinė dovana visiems žaidėjams.

Aiškų galbūt jums iškils klausimas, kodėl jie staiga tokį gerą žadimą padarė nemokamą? Na tiesaus atsakymo kurį žinotų visi nėra, bet Funcom atstovai teigia „Toks unikalus sprendimas, padės mums geriau įvertinti verslo galimybes, kuriant sekančius tinklo vaidmenų žaidimus“.

Bet šitas pasiūlimas negalioja originaliems Anarchy Online papildymams, tokiems kaip Shadowlands ir kt.

Anarchy Online, tai ne paprastas žaidimas, kuriame turėsite kautis pasaulyje pilname nykštukų, orkų, elfų, tai tinklinis vaidmenų žaidimas, kuriame jūs dalyvaujate ateities pasaulyje. Nuo žaidimo išleidimo 2001, jis jau turėjo tris papildymus Shadowlands, Notum Wars ir Alien Invasion.

Norintys daugiau sužinoti apie Anarchy Online ir aiškų užsiregistruoti šiam puikiam pasiūlymui galite šiame tinklalapyje. Tai pat jame galėsite ir atsisiųsti Anarchy Online žaidimą,