Praėjusią savaitę „Rockstar Games“ išleido savo pirmąjį tikrąjį dabartinės konsolių kartos žaidimą „Red Dead Redemption II“. Jau netrukus žaidimas buvo imtas liaupsinti kritikų kaip vienas geriausių visų laikų žaidimų ir per pirmąsias tris pardavimo dienas kūrėjams atnešė 725 milijonus JAV dolerių pajamų.

Pastaruoju metu vis garsiau kalbama apie būsimą naują konsolių kartą, tad natūralus klausimas – ar „Red Dead Redemption II“ atliks šuolį į naują kartą? To galima tikėtis prisiminus „Grand Theft Auto V“ nueitą kelią. Šis žaidimas 2013 metais startavo PS4 ir Xbox 360 konsolėse, po metų – PS4 ir Xbox One konsolėse, o dar kitais metais – ir asmeniniuose kompiuteriuose.

Pasak „Wedbush Securities“ analitiko ir žaidimų rinkos apžvalgininko Michael‘o Pachter‘io, „Red Dead“ serijos tęsinys eis tuo pačiu keliu. Analitikas, kalbėdamas su portalu „GamingBolt“ teigė, kad „Red Dead Redemption II“ pasirodymas asmeniniuose kompiuteriuose yra jau ne už kalnų, o naujosios kartos konsolėms žaidimo versija bus išleista vos tik prekyboje pasirodžius konsolėms.

„Asmeniniams kompiuteriams [žaidimas pasirodys] garantuotai, labiausiai tikėtina balandį. Aš nesu tikras kodėl jie taip delsia. Kitos kartos konsolėms [žaidimo versija] taip pat tikėtina, kai tik šios bus išleistos“ kalbėjo Michael‘as Pachter‘is.

Pažvelgus į šiuos žodžius realistiškai, jie neatrodo tokie jau neįtikėtini. Tiesa, norisi manyti, kad „Red Dead Redemption II“ asmeniniams kompiuteriams pasirodys kiek vėliau, nei spėja analitikas. Bet jei nenorite tiek laukti, kad žaidimą išbandyti kitose platformose, jau dabar galite pasinerti į nuotykius laukiniuose vakaruose PS4 ir Xbox One konsolėse.