Liepos 4 dieną sueina 3 metukai šiam pirmo asmens kario simuliatoriui. Ta proga pribrendau pagaliau parašyti kas tai per žaidimas ir su kuo jį valgo.

Kalba apie žaidimą, ne apie stilių

Žaidimas tikrai unikalus, naudoja Unreal grafinį varikliuką ir pilnai remiamas Pentagono. Taip kad galetume jį pavadinti JAV kariomenės invaziją i internetą.

Šiek tiek statistikos:

Oficialus puslapis www.americasarmy.com
Registruotų vartotojų: 4 000 000
Išleistas: 2002 07 04
Nemokamas

Žaidimas pats tai kažkas panašaus į CS 😀 NE!!!! Bet tai ir ne senas geras quake ir net ne unreal… kur viska lemia FPS jūsų pingas ar reakcija. Tai tikras komandinis žaidimas , kur kiekvienas narys turi atlikti savo darbą, taip sakant vienas lauke ne karys.

Žaidimo idėja tikrai unikali ir kai buvo išleistas žaidimas nebuvo nieko panašaus. Žaidime galite rinktis tik vieną pusę (USA army), teroristu patapti neimanoma.Na tai ineša tam tikros intrigos į žaidimą, nes pradėjus žaisti tavo komandos nariai atrodo kaip JAV kariai gražiais sažiningais veidais,o visi kiti pikti teroristai su kaukemis ir kalašnikovo automatais rankose. Realus žaidėjas kokioje puseje bežaistu mato vis tą patį teroristą su automatu.

Žaidimo realistiškumas pirma kartą buvo parodytas E3 parodoje – sprogus granatai Jums užguls ausis, nuo šokinės granatos aptems akyse ir nieko negirdėsite apie 20 sek. (priklausomai nuo to kaip arti ji sprogo). Taikytis irgi nebus lengva, jausite ir atotranka nuo šūvio ir ginklas gali užsikirsti, bei pertaisant ginkla užgaišite laiko. Optimizuoti GeForce2 efektai.

Ginklų išvaizda labai realistiška kaip ir jų veikimas. M16A2 ar snaiperio šautuvas M24 atrodo lygiai tokie patys kaip ir realybėje. Trasuojančios kulkos, jų švilpimas virš galvos ar lekiančios skeveldros tikrai privers jus spaustis prie žemės (tai tikrai nepanašu i joki kitą nemokamą žaidimą).
Žaidime tikrai rasite žemėlapį kuris Jums patiks , jų čia apie 20. Kur galesite laisvinti įkaitus, stengtis pavogti informaciją iš priešininko ar primityviai pabėgti. Ir kokia puse jus bepasirinktumėte Jūs JAV karys kovojantis su terorizmu.

Apie ginklus

Ginklus pasirinkti galite tik tuos kuriems baigėte kvalifikacijos kursus. Sakykime jei jus šaulio teste surinkote tik 30 taškų iš 40 galimų snaiperio ginklą matysite kaip savo ausis. Bet net jei Jūs ir surinkote 36 iš 40 galimų , Jums teks dar ir pabaigti snaiperių mokyklą kad galėtume šaudyti su M24 ar M82.

Kaip alternatyva JAV kariuomenės ginklam yra ir ginklai gaminti buvusioje Sovietų sąjungoje. Juos galite gauti pas priešus gražiai paprašius 😛 arba Special Forces žemėlapiuose pasirinkus vietinio aborigeno pozicija (aka pagalbininkas). Beje ginklų charakteristikos tikrai skirtingos ir fizika tikrai puiki. Kaip pavyzdys: M16 tikrai puikus šaudant dideliais atstumais , jo šuvių išmetimas nedidelis , bet jis gan dažnai užsikerta. AK47 išmėtimas didelis nusitaikyti sunkiau , bet kad jis užsikirstu nera buvę. AK47 nepakeičiamas uždarose patalpose ir nedideliais atstumais.

Multiplayer:

Žemėlapiai ne daugiau 32 žaidėjų (kas retai pasitaiko, pagrinde serveriai iki 24 žaidėjų). Svarbiausias aspektas tai komandinis žaidimas. Su komandos nariais bendraujame, rankų ženklais, trumpom radio komandom arba teamtalk. Visos ranku ar trumposios komandos, tai standartines NATO šalių kariuomenės komandos (rankų ženklai ir panašiai)
Žaidėjam tenka paklusti virtualiaus žaidimo taisyklėm. Jų nepaisant galėsite pasiklausyti lūpinės arminkėlės jaukiai sedėdamas virtualaus kaleimo kameroje .

DNA_bug aka N¨¨B

Žaidimo forumas