Tinklapio ,,IGN FilmForce‘‘ komanda neseniai buvo apsilankiusi Meksikoje, kur susitiko su aktoriumi Oded Fehr pakalbėti apie šiuo metu čia filmuojama trečiąją ,,Resident Evil: Extinction‘‘ dalį.

Tad pasitaikius progai, aktoriaus buvo paklausta ir apie filmo ,,Mumijos‘‘ trečiosios dalies pasirodymo galimybę.

,,Mumijos‘‘ filmų dalys prijungė mane prie kitų sunkiai dirbančių aktorių. Man jie išties patiko. Aš manau, kad tai buvo puikus nuotykiai su linksmu humoro gabalėliu. ‘‘Kalbėjo aktorius Oded Fehr.

,,Aš mielai sutikčiau suvaidinti dar viename ,,Mumijos‘‘ filme. Tad jei jie nuspręs kurti sekančią dalį, tuomet nieko nelaukęs prisijungsiu ir aš.

Aš kalbėjausi su Stephen Sommers maždaug prieš šešis mėnesius ar vėliau, na nesvarbu. Žodžiu jis pakvietė mane ir pasakė, kad jis jau rašo scenarijų, bet aš asmeniškai nemanau, kad jis dalyvaus rašymo procese.‘‘

,,Rachel Weisz ir Brendan Fraser, manau jei bus kūriamas tęsinis, ten taip pat bus. Bet filmas turėtų įgauti jau visiškai kitokį stilių. Tad manau, kad šie aktoriai kol kas yra vieninteliai, kurie planuoja sugrįžti.

Nors aš ir neisivaizduoju kas nutiko nuo paskutiniosios filmo dalies. Bet, bet kokiu atvejų man begalo patinka ,,Mumijos‘‘ dalys. Ir kaip minėjau ankščiau, aš su mielų norų prisijungčiau prie filmo kūrimo. Nes tai vienas geriausių mano kaip aktoriaus karjeros filmų. ‘‘ Pasakojo Oded Fehr.

Kaip bebūtų filmas ,,Mumija‘‘ pakerėjo daugelį nuotykių žanro fanų, savo istorijos pasakojimų ir veiksmo scenomis. Mano nuomone tai filmas, kuriame yra viskas, ko reikia tokio žanro filmui. Pavojai, veiksmas, stingdančios kraują Mumijos ir nuotykiai, kūrių neužmiršite dar ilgai.