Nors kol kas negalim pasakyti kiek lietuvių nusprendė išmėginti savo jėgas Atrėjos pasaulyje, akivaizdu, kad tokių yra daug. Aišku, apie tikrąjį žaidimo populiarumą daugiau sužinosim tik po mėnesio ar kelių, nes pasibaigus nemokamam 30 dienų laikotarpiui, paprastai kažkokia dalis žaidėjų atsisijoja. Kartais jis didesnė, kartais mažesnė, bet post „World of Warcraft“ eroje, dauguma būsimų hitų smarkiai nukentėdavo tą akimirką, kai žaidėjai turėdavo atverti pinigines. Tiesa Lietuvoje to net nepajutome, nes bent jau games.lt padangėje didelio susidomėjimo nesulaukė nei „Lord of the Rings“, nei „Age of Conan“, nei „Warhammer“ žaidimai. AION (kartais pasitelkdamas ir vieną kitą skandalą :)) lyg ir sužadino lietuvių susidomėjimą. Ko gero tam nemažai įtakos turi ir faktas, kad tai naujas NCSoft kūrinys, o smalsesnių „Lineage“ gerbėjų mūsų gretose irgi ne vienas. Kitas akivaizdus dalykas jūsų aktyvumas konkurse. Savo atsakymus peržiūrai pateikė per 170 dalyvių, o tokių skaičių nematėm turbūt nuo tada, kai pralošinėjom Xbox konsolę.

Smaguma. Gal kiek apmaudu, kad dalis iš jūsų, greičiausiai per skubėjimą, pasimovė ant poros paliktų kabliukų. Teisingas atsakymas buvo CRIT (o ne AION kaip parašė kai kurie gudručiai :)). Didesnė dalis suklydo atsakydami į antrą klausimą, greičiausiai dėl to, kad visiškai pamiršo apie pasauliniame konflikte dalyvaujančius Balaur‘us.

Iš visų teisingų atsakymų, burtų keliu išrinkome vieną laimingąjį kuriam ir atitenka šaunusis šio konkurso prizas žaidimas AION (Raktas su visa dėžute!). Juo tapo Mrvnh.

Konkurso rėmėjai, parduotuvės „Baitukas“ primena, kad bilietą kelionei į Atrėją galima įsigyti „Baituko“ parduotuvėse, ar internetinėje parduotuvėje Prekės.net. Ten pat galėsite įsigyti ir 60 dienų papildymo kortelę žaidimui.

Nelaimėjusius kviečiu nenusiminti ir taip pat aktyviai dalyvauti kituose Games.lt konkursuose. Artimiausi bus dedikuoti žmogui šikšnosparniui, lenktyniniams ir futbolo mėgėjams. Sekite naujienas!