Šiandien IESB tinklapis išplatino naujieną, jog 20th Century Fox kompanija žada samdyti jauną rašytoją Kyle Wardas, kuris turėtų parašyti antrojo Hitman filmo scenarijų. Wardas yra vienas „karščiausių“ jaunų Holivudo rašytojų. Šis jau parašė tos pačios IOI žaidimų kūrėjos sukurto žaidimo, Kane & Lynch, filmo scenarijų, kuriame vieno iš pagrindinių veikėjų vaidmenį turėtų atlikti Bruce Willis, o gamyba užsiima Lionsgate. Taip pat Jaunasis rašytojas parašė ir Fiasco Heights scenarijų Michaeliui Bay, kurio gamyba užsiima Universal.

Pirmasis žaidimu paremtas Hitman filmas pasirodė 2007 metais ir pasauliniu mastu, neįskaitant DVD pardavimų ir televizijos transliacijų teisių, uždirbo 100 milijonų dolerių. Pirmajame filme Agento 47 vaidmenį atliko aktorius Timothy Olyphant, tačiau apie sekančioje dalyje Agento 47 vaidmenio atlikėją kolkas nebuvo užsiminta. Tačiau, Adrianas Askarieh, Danielis Alter ir Chuck Gordon žada vėl sugrįžti ir būti filmo prodiuseriais.

Tikriausiai visiems Hitman žaidimo fanams tai džiugi naujiena, o taip pat ir veiksmo filmų mylėtojams. Laukiam daugiau naujienų.