Filmforce.ign.com Interviu su Adrien Brody

Filmforce: Sveikas, Adrianai

ADRIEN: Sveiki

Filmforce: Taigi pradedant interviu norėčiau tau užduoti pirmąjį klausimą

ADRIEN: Gerai

Filmforce: Kaip tu jauties po tokio įtempto darbo grafiko ? Atrodo ką tik baigiai filmuotis King Kongo perdirbinyje o tavęs jau laukia kitas filmas.

ADRIEN: Na,pati savijauta mano yra puiki,kol kas kaip matot atrandu savyje jėgų šnekėtis su jumis (juokiasi) o jai kalbant rimtai tai žinoma jaučiasi nuovargis o gal tiksliau įtampa, bet nieko jau atsigaunu.

Filmforce: Beje, o kas tavo darbe yra svarbiausia būtent tau ?

ADRIEN: Žinoma, kad vaidyba, ir jau tikrai ne pinigai, žinoma jie nemaišo man,bet kaip jau sakiau svarbiausia yra pati vaidyba ir tobulėjimas.

Filmforce: O kaip populiarumas ?

ADRIEN: Populiarumas.Žinoma populiarumas yra irgi gerai,gera yra žinoti kad esi žinomas žmogus,kaip tave visi atpažįsta gatvėje,baruose,ar prekybos centruose.Bet patikėkit kartais populiarumas gali būtį ir ne pats maloniausias dalykas, kai kelios dešimtis gerbėju apsupa tave ir prašo autografo ar nusifotografuoti kartų, kai tuo metu tu labai skubi į svarbu susitikima o jie tavęs nepraleidžia tol kol negauna ko nori.

Filmforce: Kalbate iš savo patirties ?

ADRIEN: Na, ne visai, bet yra kažkas panašaus atsitikę ir man.

Filmforce: Aišku, beje jai jau pradėjom tema apie populiarumą. Tai kaip pasikeitė tavo gyvenimas po filmo Pianistas, nes ne paslaptis, kad būtent po šio filmo pradėjai lipti karjeros laiptais kitaip sakant buvai ant bangos.

ADRIEN: Tiesa sakant gyvenimas labai jau ir nepasikeitė,kalbant apie asmeninį gyvenima o jai apie žvaigždės gyvenima (juokiasi) tai žinoma pokyčių tu buvo,pradėjau gauti daugiau kvietimų vaidinti,fotografuotis žurnalo viršeliams ir taip toliau ir tikrai nesuklydot pasakęs, kad tuo metų buvau ant bangos, nes taip ir buvo tikrai tuo metu buvau ant bangos.

Filmforce: O ką norėtumėt pasakyti tiems žmonėms kurie dar tik kyla aktorystės karjeros laiptais ?

ADRIEN: Visu pirmiausia neprarasti noro vaidinti ir siekti užsibrėžto tikslo, ir visai nesvarbu, kad tau šiandien nepasisekė, tiesiog reikia nepasiduoti, kad ir kaip sunku bebūtų, nes tikrai ateis tokia diena kada sėdėdami Oskarų įteikimo ceremonijoje kurioje busit nominuotas į geriausio aktoriaus nominacija, tada ir suprasit, kad buvo tikrai vertą siekti šio tikslo.

Filmforce: Geri patarimai manau. Nes tikslo visada reikia siekti.

ADRIEN: Būtent tai ir norėjau pasakyti.

Filmforce: Na o dabar baigiant mūsų gan trumpa interviu, galite tarti žodi ir jūsų ištikimiausiems gerbėjams.

ADRIEN: Visu pirmiausia norėčiau padėkoti tiems žmonėms kurie kuria apie mane puslapius ir tokių būdų plėsdami fanų ratą ir žinoma linkiu visiems mano gerbėjams viso ko geriausio ir nemeskite savo užsibrėžto tikslo o siekite jo ir toliau. Iki kitu
pasimatymu.Iki…

Filmforce: Dėkui, tau už interviu ir tau tai pat viso ko geriausio ir sėkmės karjeroje.Iki…

http://filmforce.ign.com