Kalbėdamas su „Wall Street“ „Activision“ vadovas Bobby Kotick atskleidė daug 2008 fiskalinių metų (kurie prasideda 2007 metų balandžio 1 dieną) planų, tarp kurių yra du visiškai nauji žaidimai ir du tęsiniai dabartinių frančizių.

„2008 fiskalinių metų pirmąjį ketvirtį mes pradėsime su trijų stiprių filmų žaidimais: „Žmogus-Voras 3“, „Šrekas 3“ ir „Transformeriai“, – kalbėjo jis.

„Taip pat sustiprinti ateinančius metus mes ketiname su naujomis „Tony Hawk“, „Call of Duty“ dalimis ir „Marvel“ komiksų žaidimu“, – pridūrė Kotick. Jis neatskleidė koks būtent tai bus žaidimas, bet pripažino, jog tai tikrai ne „Iron Man“, į kurį teises neseniai prarado.

Be šių jau minėtų žaidimų, mūsų lauks naujas žaidimas iš super populiarios „World Series of Poker“ serijos, taipogi dar negirdėta nauja „Guitar Hero“ dalis ir trečioji „Red Octane“ dalis. Kol kas kokioms platformoms jie bus skirti paminėta nebuvo.

Ir galiausiai Kotick paskelbė apie naują Džeimso Bondo žaidimą. Dar gegužės mėnesį jie pranešė, jog įsigijo šio super agento licenciją iš ankstesnio savininko – „Electronic Arts“.

Tačiau jei naujausias filmas su Bondu „Casino Royale“ pasirodys jau šį lapkritį, tai žaidimas galėtų pasirodyti tik už pusantrų metų – kaip tik 2008 gegužės mėnesį, kuomet „MGM“ planuoja kitą agento 007 filmą.