Praėjusią savaitę „Activision“ biure tikriausiai liejosi šampanas, kadangi bendrovė paskelbė apie rekordinius savo finansinius rezultatus, bei užtikrino, jog 2008-ieji fiskaliniai metai bus geriausi jos istorijoje.

Ta proga surengtoje konferencijoje „Activision Publishing“ generalinis direktorius Mark Griffiths supažindino visus su žaidimais, kurių galima tikėtis per 2009-ius fiskalinius metus (prasidedančius 2008-ųjų balandžio 1 dieną).

Iš naujų žaidimų galime išskirti jau anksčiau dalinai anonsuotas naujas serijų „Call of Duty“ ir „Guitar Hero“ dalis. Taip pat buvo prižadėta daug papildomo turinio ir „COD 4: Modern Warfare“, bei trečiajai „Guitar Hero“ daliai.

Per sekančius „Activision“ fiskalinius metus turėtume išvysti ir daugybę naujų pagal filmus sukurtų žaidimų. Tikriausiai didžiausias iš jų bus naujas agento Džeimso Bondo žaidimas, pagal nauja filmą. Taip pat išvysime žaidimą pagal būsimąjį animacinį filmą „Kung Fu Panda“, kuriam savo balsus paskolins Angelina Jolie ir Jack Black. Na ir galiausiai sulauksime „Madagascar 2“ ir „Monsters vs Aliens“ filmų perkėlimo į žaidimų kompiuterius.

Tiesa, nebuvo jokios informacijos ar naujojo „Call of Duty“ žaidimo veiksmas vis dar vyks dabartinėje ar bus sumanyta grįžti į Antrojo Pasaulinio karo frontą. Anksčiau internete netgi buvo galima rasti spelionių, jog veiksmas penktoje dalyje vyks iki šiol serijos dar nenagrinėtame Ramiojo vandenyno fronte. Tiesa, pranešta, kad naujoji dalis vis dar bus prieinama „PlayStation 2“ konsolėje ir nebus pamiršta „Wii“.