Vakar nutekėjo „Call of Duty: Modern Warfare 2“ filmukas atskleidžiantis visą žaidimo pradžią, kaikurie žiūrovai net pašiurpo, kadangi tik prasidėjus kampanijai yra rodoma kaip teroristai pradeda šaudyti nekaltus žmones.

Praėjus parai „Activision“ ryžosi pakomentuoti apie šį netikėtai atskleistą filmuką, jie patvirtino, kad tai tikrai yra žaidimo pradžia ir pridurė, kad žaidimas bus žiauresnis nei praeitos „Call of Duty“ serijos dalys.

„Atskleista filmuota medžiaga yra paimta nelegaliai ir dar tik iš bandomosios versijos, todėl filmuke neišvysit visų kampanijos privalumų“, – aiškino „Activision“.

„Žaidėjai susidurs su labai plačia ir įtempta žaidimo istorija, jiems tek kovoti prieš teroristų organizaciją, kuri turės labai pavojingą įrangą. Vienas iš teroristu vadų bus rusų kilmės, jo tikslas bus pradėti pasaulini karą, o žaidėjo tikslas bus sustabdyt jį“, – tęsė „Activision“.

„Activision“ taip pat sakė, kad bus atveju kada žaidėjas bus užsimaskavęs ir galės susilaikyti nuo puolimo jei situacija atrodys, kad nėra šansų laimėti.

Žaidimas pasirodys lapkričio 10-ą dieną asmeniniams kompiuteriams bei Playstation 3 ir Xbox 360 konsolėms.