Dar praėjusį penktadienį „Sony“ paskelbė, jog 60 GB „PlayStation 3“ konsolės versija Europoje jau nuo spalio 10 dienos kainuos gerokai mažiau – apie 1700 litų. Prie konsolės taip pat bus pridėti ir du „Sony“ kompanijos išleisti žaidimai jai.

Tačiau visi susižavėję šia idėja ir jau skaičiuojantys pinigus turėtų paskubėti ir užsitikrinti, kad jau spalio 10 dieną jie turės „PS3“ savo rankose, kadangi „Sony“ pranešė, jog šią versiją pardavinės tol, kol bus atsargų. O viską pardavus, europiečiams bus pasiūlyta tik 40 GB konsolės versija.

Kompanija apie naują „PS3“ versiją Europai pranešė praėjusios savaitės pabaigoje. Ji turės 40 GB kietąjį diską, bei galės pasigirti gerokai mažesnėmis galimybėmis. Visų pirma neliko integruoto kortelių skaitytuvo, o USB lizdų kiekis sumažėjo iki 2. Dar daugiau, neliko senųjų „PS1“ ir „PS2“ žaidimų palaikymo galimybės.

Šios naujosios konsolės versijos kaina 399 eurai, kas yra apie 1400 litų.

„40 GB mašina už labai įtikinamą kainą atspindi visą „PlayStation 3“ konsolės galią ir potencialą. 40 GB modelis tai daugelio mėnesių tyrimo ir bendravimo su pirkėjais rezultatais. Visas trūkstamas dalis žaidėjai gali bet kada susipirkti ir taip turėti įprastą „PS3″ konsolę“, – kalbėjo „Sony UK“ padalinio viešųjų ryšių skyriaus vadovas David Wilson.

Apie 60 GB modelio išėjimą iš rinkos Šiaurės Amerikoje „Sony“ pranešė dar vasarą. Ten taipogi buvo pristatyta ir nauja „PS3“ versija, tiesa „šiek tiek“ didesnė nei Europoje – 80 GB. Konsolė parduodama už 599 dolerius kartu su „MotoStorm“ žaidimu.