Savaitgalį vykusiame „EGX“ renginyje „Ubisoft“ pademonstravo virš 20 minučių „Assassin’s Creed: Rogue“ žaidimo eigos. Įrašas atsidūrė Youtubėje, jį pamatysit žemiau.

Filmuke dėmesys skiriamas atviro pasaulio misijoms. Valdysime Šajų Patriką Kormaką, Tamplierių pusėn perėjusį žudiką. Valdydami jį, iš karvelidžių galėsime nugvelbti žmogžudysčių kontraktus ir nužudyti jiems priskirtus asasinus. Taigi, veiksime prieš savo kraujo brolius, kurie naudosis visokiomis gudrybėmis, kaip mėtomi peiliai ar bombos.

Nemažai laiko praleisime plaukiodami po šaltąją jūrą. Tamplieriai pasistengė, kad mums atitektų ne kažkokia plaukiojanti gelda, o tikra jūros pabaisa su pažangiausiomis to meto karinėmis bei laivų technologijomis. 

„Assassin’s Creed: Rogue“ pasirodys lapkričio 11 dieną „PS3“ ir „Xbox 360“ konsolėms. Labai tikėtina, kad „Ubisoft“ išleis žaidimą ir asmeniniams kompiuteriams. Prieš keletą dienų žaidimas buvo aptiktas asmeniniams kompiuteriams skirtoje „Uplay“ kategorijoje, tačiau labai greit iš ten dingo.

Naujos kartos žaidimu laikomas „Assassin’s Creed: Unity“ pasirodys tą pačią dieną ir bus skirtas „PC“, „PS4“ ir „Xbox One“ platformoms.