Kaip žinote standartinėse GeForce GTX 670 vaizdo plokštėse naudojama montažinė plokštė yra labai mažo dydžio. Deja dėl naudojamo didelio aušintuvo galutinė plokštė būna pakankamai didelio dydžio. Dėl to ten, kur yra mažai vietos ji sunkiai įsirangys.

Na o vaizdo plokščių gamintoja Zotac pristato naują GTX 670 vaizdo plokštės versiją. Ji yra galinga be to tilps net ir labai mažą korpusą todėl plokštė patrauks kompaktiškų žaidimų kompiuterių mėgėjus.

Kaip matote plokštė užsibaigia netrukus už PCI Express jungties ir yra šiek tiek ilgesnė už kompaktiškąsias Mini ITX pagrindines plokštes. Zotac kūrinio ilgis tesiekia 177,8mm – tai maždaug šešiais centimetrais mažiau nei standartinė GTX 670 versija. Kitas geras dalykas kompaktiškumo atžvilgiu – aušintuvas nėra labai aukštas, todėl plokštė užims vos du PCI lizdų aukštus.

Taigi Zotac plokštės gamyboje naudoja itin kompaktišką radiatorių bei du 80mm skersmens ventiliatorius. Tačiau ar tokia sistema yra pakankamai galinga aušinti šią vaizdo kortą? Tikrai taip. Atliktų testų metu paaiškėjo kad apkrovus plokštę Furmark testu, plokštės temperatūra pakilo iki 79 laipsniu, kai standartinis variantas testų metu kaito net iki 90 laipsnių. Negana to plokštė žaidimų metu skleidžia mažesnį triukšmą – 47 decibelai vietoj įprastų 51 dB.

Įprasta GTX 670 yra galinga plokštė, tenkinanti daugelio žaidėjų poreikius. Nauja Zotac modifikacija yra tam dar tinkamesnė, nes savo galia pranoksta paprastąsias versijas. Jose branduolys dirba 915 MHz dažniu o Boost režime pasiekia 980 MHz, tačiau šioji dirba 954 MHz greičiu o įsijungus Boost sistemai pasiekia 1033 MHz. Atminties dažnis taip pat neliko pamirštas – jis pakeltas 200 MHz ir dabar siekia 6208 MHz.

Naujoji Zotac GeForce GTX 670 Twin Cooler prekyboje pasirodys birželio 20-ąją. Ji turėtų būti skanus saldainiukas kompaktiškų žaidimų kompiuterių mėgėjams. Ši plokštė turėtų būti šiek tiek brangesnė už įprastą GTX 670 versiją.

TechPowerUp, 3DCenter, Games.lt