Vienas iš svarbiausių šios vasaros naujienų kompiuterių pasaulyje taps naujieji AMD Bulldozer procesoriai. Tai po ilgokos pertraukos pasirodysiantys nauji aukštos klasės procesoriai iš AMD. Ne ką mažiau svarbus bus ir Fusion Llano procesorių pasirodymas. Tai bus kiek silpnesni procesoriai, tačiau turintys palygint sparčius integruotus grafikos posistemius

Ką tik paaiškėjo naujųjų būsimos neoficialios AMD vasaros naujienų kainos. Pigiausias Fusion Llano procesorius kainuos 70 JAV dolerių, na už brangiausią keturių branduolių agregatą teks paklot 170 žalių. Na o Bulldozer kainos svyruos tarp 190 JAV dolerių už pigiausius keturių branduolių procesorius ir 320 dolerių už galingiausią procesorių staliniams kompiuteriams visoje AMD gamoje, turintį net aštuonis branduolius.

Detaliau su procesorių kainomis ir jų techniniais duomenimis galite susipažinti šioje lentelėje . Už nurodytą kainą procesorius gaus didmeniniai prekybininkai. Pirminiai duomenys apie kainas atrodo gan pozityviai, kainos yra pakankamai gerai įkandamos. Kaip jau ir buvo minėta jie į prekybą išeis jau šią vasarą. Ji konkuruos su Intel Sandy Bridge procesoriais.