Geros naujienos žaidimų mėgėjams – „LG Electronics“ (LG) pristatė 34 colių įstrižainės monitorių „34UC89G“ su plačiu 21:9 kraštinių santykiu. Monitorius pristatytas „IFA 2017“ parodoje ir pradėtas pardavinėti Lietuvoje jau nuo spalio mėnesio. Monitoriaus privalumai geriausiai atsiskleidžia žaidžiant automobilių lenktynių, realaus laiko strateginius (RTS), kovų  (AOS) tipo žaidimus, palaikančius 21:9 formato proporcijas. Monitorius taip pat palaiko „NVIDIA G-Sync“ technologiją ir 144Hz atsinaujinantį dažnį (gali būti konfigūruojama į 165Hz*), siekiant sustiprinti žaidimų teikiamus potyrius visuose vaizdo žaidimų žanruose.

„34UC89G“ palaiko „NVIDIA G-Sync“ technologiją, kuri sinchronizuoja aukštą atsinaujinimo dažnį, padeda sumažinti vaizdo skaidymąsi, trūkčiojimą ir reakcijos į įėjimo signalą delsą, todėl žaidimo vaizdas rodomas ypač sklandžiai.

Žaidimai žaidžiami su „LG 34UC89G“ tampa sklandesni ir ryškesni, lyginant su monitoriais kurių atnaujinimo dažniai 60Hz ar 75Hz. Išlenkto modelio ekranas siūlo kur kas lengviau pasinerti į žaidimo veiksmą. Platesnis ekranas užtikrina platesnį regėjimo lauką, palyginus su įprastais 16:9 kraštinių santykių monitoriais. Tamsos stabilizatorius suteikia galimybę matyti visas detales net ir ypač tamsiose scenose, o „Dynamic Action Sync“ funkcija suteikia žaidėjui galimybę matyti kiekvieną momentą realiu laiku.

Specialiai sukurta „OnScreen Control“ funkcija leidžia greitai ir paprastai pasiekti daugybę esminių monitoriaus nustatymų patogiame lange. Garsas, ryškumas, iš anksto nustatomas vaizdo režimas, „Screen Split 2.0“ ir dar daugiau, dabar galima reguliuoti tik keliais pelės paspaudimais.