Microsoft lašėjo lauke detalės apie savo nukritimą firmware atnaujinimas Xbox 360 nesenas savaites. Pirma nauja paskelbta ypatybė buvo šeimos laikmatis, kuris apribos pertrauką ant pulto į komplekto kiekį laiko kiekvieną dieną ar savaitės. Tai buvo sekta įžangos Xbox Originalų, perkeliamų versijų žaidimų nuo Microsoft originalaus pulto, kuris parduos už 1 200 Microsoft punktų (15$) kiekvienam. Kita paminėta ypatybė leistų žaidėjams pamatyti jų draugų draugų sąrašus.

Šiandien leidėjas išliejo dar kelias detales apie nukritimo atnaujinimą, kurį jis padarys prieinamu pradžia gruodžio 4-ąją 2 ryto Ramusis vandenynas. Didžiausia nauja ypatybė atskleidė, yra Xbox Gyva Arkados Hitų programa, kuri pamatys vyresnius žaidimus ant perkeliamo žaidimo paslaugos, pastoviai nukainotos. Pirma Arkados Hitų banga buvo taip pat detalizuota. Bankshot Biliardas 2 ir GYVAS Lumines! bus abu užsirašytas į 800 Microsoft punktų (10$) nuo 1 200 Microsoft punktų (15$), tuo tarpu Marmurinis Kraštutinis Sprogimas, Liuksusinis Zuma, ir Maži ginklai nueis nuo 800 Microsoft punktų (10$) į 400 Microsoft punktų (5$).

Kitos naujos ypatybės įtraukia inkorporaciją žinių širdies į prietaisų skydą, kad aprūpintų pastovią atnaujinimo srovę tiesioginę nuo Microsoft. Gamers taip pat turės galimybę pasidalinti truputį daugiau informacijos apie save savarankiškai išplėstame bio jų internetinio vartotojų profilio skyriuje. Pagaliau, atnaujinimas įtrauks saujelės interfeiso žnaibymo, palaikymo daugiau video codecs, ir pilno ekrano kino filmo peržiūrų.