Nors mėnesio pradžioje daug kalbėta apie tai, kad jau 16 dieną sulauksime pirmo „Service Pack“ pataisymų paketo „Vista“ operacinei, jis taip ir nepasirodė. Liepos 16-ąją „Microsoft“ pradėjo platinti viso labo negalutinę „Windows Driver Kit“ atnaujintą versiją, na o apie „Vista SP1“ neužsiminė nė žodžiu.

Dar po kelių dienų kompanija išplatino pareiškimą, informuojantį, kad „Windows Vista“ skirto „Service Pack 1“ negalutinį versija pasirodys šiais metais, tačiau tiksliai nežinia, kuomet. Beta versija bus siūloma tik specialiai atrinktiems testuotojams ir nebus viešai platinama.

Kada galima laukti galutinės SP1 versijos pranešime neužsimenama. Na, trumpiau tariant, visos kalbos apie greitą pataisų paketo pasirodymą subliuško, veikiausiai kažkiek nusikėlė ir šiltas „Vista“ sutikimas verslo pasaulyje. Kaip žinia, įmonės naujas „Microsoft“ operacine dažniausiai ima naudotik tik po pirmų klaidas taisančių paketų išleidimo. Ko jau ko, o ką taisyti „Windows“ šeimos operacinėse tikrai būna, tad nieks nenori skubėti ir nudegti.