Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas Davose vykstančiame pasaulio ekonomikos forume jautriai reagavo į „Dell“ kompanijos įkūrėjo ir vadovo Michaelo Dello klausimą. V. Putinui atsakant į klausimus M. Dell jo pasiteiravo, „kaip mes galima padėti plėtoti informacines technologijas Rusijoje?“.

Iš pirmo žvilgsnio gana nekaltas klausimas sulaukė griežtos V. Putino reakcijos. „Žinote ką, mes nesame kažkas, kam reikia pagalbos. Mes ne invalidai. Pagalbos reikia neturtingiems žmonėms, neįgaliesiems, pensininkams, besivystančioms šalims…“.

Skambia įžangą Rusijos ministras pirmininkas baigė pasakojimu, kokių žingsnių šalis ėmėsi plėtodama informacinių technologijų infrastruktūrą, kaip buvo tiesiamos interneto linijos į Sibiro kaimus. Atsirado vietos ir svarstymams kodėl JAV doleris neturėtų būti vienintele rezervo valiuta bei kodėl pasaulis turėtų stiprinti partnerystę su Rusija energetikos srityje.

Baigdamas atsakymą V. Putinas pastebėjo, kad Rusijos mokslininkai gerbiami dėl jų programinės įrangos, ne dėl techninės įrangos. Įvertinant šio sakinio toną bei dėstymą CNN teigia, jog taip viso labo pasakyta „kiekvienas gali pagaminti kompiuterį“, kas yra gana tiesmukas teiginys vieno didžiausių kompiuterių gamintojų vadovo atžvilgiu.

Je, užkabinom ir politiką. Plečiam profilį 😉