Praeitą savaitę erotinio turinio kūrėjai „Digital Playground“ pareiškė, kad savo produkcija leis „Blu-ray“ formato optiniuose diskuose. Pasirodo, šiuo atžvilgiu erotikos platintojai nėra vieningi.

Didžiausios šio verslo kompanijos „Vivid Entertainment Group“ įkūrėjas Steve Hirch teigia, kad jo vadovaujama bendrovei visiškai nesvarbu, HD DVD ar „Blu-ray“ formatu leisti aukštos kokybės erotinius filmus. Anot jo, erotikos pramonė šioje situacijoje yra tik turinio kūrėjai ir jie yra pasirengę prisitaikyti prie bet kurio formato reikalavimų.

S. Hirch tiesiog nemato reikalo leisti filmus išimtinai vienu formatu tačiau nepamiršta paminėti, kad kaip ir Holivudui, „Vivid“ svarbus autorinių teisių apsaugos mechanizmai. Jei viename iš ateities optinių diskų formatų jie bus gerokai pranašesni nei kitame, tai gali lemti didesnį jam skirtos produkcijos kiekį.

Erotikos leidėjų pozicija dažnai vadinama priežastimi, lėmusia, kad išpopuliarėjo VHS, o į užmarštį nugrimzdo „Sony“ remtas „Betamax“ juostų formatas. Tad ir kalbant apie optinius diskus domimasi, kaip juos vertina erotikos verslas. Beje, „Sony“ iš savo praeities klaidų visgi pasimokė ir su erotikos verslo rykliais dabar sutaria puikiai – pasirodė daugybė „Playstation Portable“ skirtų erotinių filmų ir žaidimų UMD formato diskuose.