Nukastruodama Radeon HD 7800 serijos vaizdo plokštes, AMD sukūrė naują vidutinės klasės segmento atstovę HD 7790. Šioji diena tapo oficialaus plokštės debiuto metu. Pažiūrėkime, ką naujoji mainstream klasės atstovė siūlo pirkėjams ir ar vertą į ją investuoti tą nedidelę pinigų sumą.

Debiutantė įsitaisys rinkos nišoje tarp HD 7770 ir HD 7850 vaizdo plokščių. Ji bus orientuota į pigaus sprendimo ieškančius žaidėjus. Pristatoma HD 7790 korta pasižymi štai tokiomis techninėmis specifikacijomis:

Na o dabar metas susipažinti su testuose demonstruojama vaizdo plokštės sparta. Dosniausi apžvalgininkams buvo Sapphire vadybininkai. Jūsų dėmesiui – apžvalgų sąrašas:

Anandtech (Reference vs Sapphire)
TweakTown (Sapphire Dual-X)
eTeknix (Sapphire Dual-X)
KitGuru (Sapphire Dual-X)
HardwareCanucks (Sapphire Dual-X)
TechpowerUp (Sapphire Dual-X)
TechPowerUp (Asus DirectCU II OC)
TechPowerUp (Powercolor Turbo Duo)
TechpowerUp (Crossfire)
Tom’s Hardware (Sapphire Dual-X)
Legit Reviews (Sapphire vs Gigabyte)
PC Perspective (Sapphire Dual-X)
HardOCP (Asus DirectCU II OC)
Vortez (Gigabyte Windforce)
HardwareHeaven (Sapphire Dual-X)

Teigiami apžvalgininkų atsiliepimai byloja, kad tai tinkamas pasirinkimas ribotą biudžetą turintiems žaidėjams. Standartinės plokštės kaina siekia 150 JAV dolerių. Dauguma paspartintų plokščių su nestandartinėmis aušinimo sistemomis yra 10 dolerių brangesnės. Lietuvoje jau galima užsisakyti pirmąją vaizdo plokštę iš Asus. Už ją prašoma net 600 litų, o tiek mokėti tikrai neverta, ypač kai yra HD 7850. Kai jų užsiveš Lietuvos didmenininkai kainos turėtų siekti 450 – 500 litų.

Games.lt