„Microsoft“ šiek tiek nuvylė „Halo“ serijos žaidimų fanus – netrūko manančių, kad penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje bus kalbama apie negalutinę žaidimo versiją. Tačiau vietoje to „Microsoft“ tiesiog pristatė „Deepfish“ – įrenginiams su „Windows Mobile“ operacine sistema skirtą naršyklę.

Kompanijos atstovų teigimu, naujoji programa turėtų maksimaliai priartinti naršymą nešiojamo įrenginio ekrane prie to, ką kasdien veikiame sėdėdami prie stalinio AK. „Deepfish“ vartotojai gali ne tik peržiūrėti svetainę įprastu būdu, bet ir pažvelgti į ją visą, net jei ji netelpa įrenginio ekrane – siūlomas „Thumbnail“ režimas. Jame visas tinklapis sutalpinamas į ekraną jį sumažinant, na o naršyti galima tiesiog pasididinant sudominusias svetainės dalis.

Be to, žadams ir spartesnis puslapių užkrovimas bei vertimas. „Deepfish“ jau galima parsisiųsti iš „Microsoft Live Labs“. Naršyklė suderinama su išmaniaisiais telefonais ir „PocketPC“ delniniais kompiuteriais kuriuose dirba „Windows Mobile 5.0“ operacinė.