Milijardierius investuotojas T. Boone Pickensas yra labai įpykęs dėl Yahoo sprendimo neparsiduoti Microsoft, taip pat sako patyręs didelį nuostolį bei „iškišęs“ savo akcijas. Tai T. Pickensas pasakojo „San Francisco Chronicle”.

Jis taipogi pasakė, kad pardavė savo 10 milijonų akcijų dėl to, kad nežinojo ką daryti ir dar dabar yra labai nusivylęs kompanija, kuriai visada sakė, kad sąjungą su Microsoft atneš tik didesnę vertę ir augimą. Jis taip pat paminėjo, kad direktorių taryba padarė graudų ėjimą ir jis veikiausiai prarado apie dešimt milijonų JAV dolerių.

Tiesa keista yra tai, kad šis verslininkas nepasirodė valdybos sustikime penktadienį, kad padėtų kitiems akcininkams nuversti Yahoo direktorių tarybos vadą Jeri Yanga, kurį palaiko kiti tarybos nariai. Buvęs akcininkas taip pat paminėjo, kad jis į Yahoo investavo daug, arba net panašiai kaip aktyvistas investitorius Carlas Icahnas, kuris pabandė užsiimti kompanija „nuversti Yahoo direktorių tarybą“ ir atgaivinti sandėrį su Microsoft.