Games.lt TV komanda apsilankė neseniai Druskininkuose vykusioje ALSO Grand Akademija 2012 parodoje. Joje buvo galima susipažinti su naujausiais bei įdomiausiais kompanijų Lietuvos rinkai siūlomais produktais. Apžvelgėme visko tikrai daug – pradedant aušinimo įrenginiais, baigiant kelionių registratoriais, tad kažko įdomaus ras kiekvienas žiūrovas.

Samsung

Pietų Korėjos elektronikos gigantas į Druskininkus atsivežė labai daug gėrio. Visą jį apipasakoti būtų tikriausiai neįmanoma, tad apsiribosime tik maža jų produkcijos dalimi. Detalesnį žvilgsnį mesime į jų nešiojamuosius kompiuterius bei ultrabukus. Į kadrą spėjo papulti ir daug daugiau technikos, tad spaudžiam Play mygtuką ir žiūrim.


LG

Na o LG atstovas jau nekantrauja Jums pristatyti savo produkcijos. Stende demonstruojama daug įvairių monitorių, su dvejais iš jų Jis Jus ir supažindins. Šie du gaminiai tikrai gali atvaizduoti tokį vaizdą, kokio Jūs norite.


Thermaltake

Thermaltake stende puikuojasi daug aušinimo įtaisų – detaliau pažvelgsime į galingą aušinimo skysčiu sistemą bei vėsinimo įtaisą, skirtą perdaug kaistantiems „laptopams“. Vis dėl to pagrindinį dėmesį skirsime Thermaltake Level 10 GT Battle Edition korpusui.  Tai aukščiausios klasės žaidėjams skirtas išskirtinio dizaino modelis, pasižymintis pažangiausiomis savybėmis.


Targus

Kompanija Targus yra pakankamai gerai žinoma įvairių gadgetų gamintoja. Vis labiau populiarėjant planšetiniams kompiuteriams auga ir jiems skirtų priedų paklausa. Tai ne tik dėklai ar kiti paprasti dalykai, bet ir išskirtiniai žaidimų valdikliai, iš esmės pakeisiantys visą žaidimo procesą.


Dar tik įpusėjom, verčiam kitą puslapį ir žiūrim toliau

TP-Link

Tp Link kompanija turi pakankamai daug interneto ryšio sprendimų. Ji siūlo tiek produktus, skirtus tiek mažo dydžio, tiek didelio funkcionalumo ieškantiems klientams. Kompanijos sprendimai galės gelbėti įvairiais atvejais, netgi tada, kai Wi-Fi signalas iki tualeto „nedatraukia“.


3M

3M stende randame neatsiejamus prezantacijoms reikalingus įrenginius – projektorius. Šiais laikais nieko nebestebina tai kad kompiuterio ekrano vaizdas perduodamas ant sienos. Tačiau ar žinote kad bevieliu ryšiu galite demonstruoti skaidres tiesiai iš savo išmaniojo telefono. Dar įdomiau atrodo projektorius, turintis įdiegtą Android operacinę sistemą.


Gigabyte

Metas atsitraukti nuo įvairių išorinių ir vėl lysti į kompiuterio vidų. Tai siūlo padaryti Gigabyte, pristatydama mums naują savo motininę plokštę. Tai Z77 lustu paremtas aukštesnės klasės gaminys, pasižymintis pakankamai dideliu kiekiu įdomių technologijų.


Digimax

Na, o pabaigai saldžiausias dalykėlis. Jis skirtas piktiems dėdėms, kurie nori Jus užfiksuoti lekiančius per geltoną šviesoforo šviesą, galvojantiems, kad yra visada teisūs ir dėl eismo įvykių visada kaltinantiems kitus arba tiesiog norintiems surinkti kuo daugiau Youtube peržiūrų. Kalbu apie Digimax siūlomus kelionės registratorius kurie visą laiką įrašinės jūsų kelionės automobiliu akimirkas, kurios gali praversti įvairiais gyvenimo atvejais.


Games.lt