Parduotuvėse pasirodė gana smagiai atrodantis „Samsung“ įrenginukas, kurį sunku pavadinti kažkaip įprastai…

„Samsung YP-T8XE“ gali groti MP3, WMA, OGG ir WAV formatų įrašus, priimti radijo transliacijas – tad lyg ir turime MP3 grotuvą. Tačiau „Samsung YP-T8XE“ galima naudoti ir JPEG bei MPEG4 failų peržiūrai spalvotame jo ekrane, taigi prietaisą galime vadinti ir nešiojamu vaizdo grotuvu. Lyg to būtų ne gana, „Samsung YP-T8XE“ galima tituluoti ir nešiojama talpykla, nes jis turi jungtį fotoaparatui prijungti – jei kelionėje fotoaparato atminties kortelėje pritrūktų vietos, dalį ar visą jos turinį galima perkelti į šį įrenginį. „Samsung YP-T8XE“ galimybių sąrašą baigia keletas prietaiso atmintyje esančių žaidimų.

Ekrano įstrižainė 1,8 colio, jame atkuriama 262 tūkstančiai spalvų. „Samsung YP-T8XE“ atmintinės talpa 512 MB, yra diktofonas bei laikrodis su žadintuvu, palaikomi „SRS WOW 3D“ garso efektai. Pakraunamo prietaiso akumuliatoriaus turėtų pakakti 20 valandų nepertraukiamo darbo.

Kaina – apie 660 litų. Gal ir neblogas kompanionas mėgstantiems keliauti. Panaudoti „Samsung YP-T8XE“ galima tikrai daug kam, gal ir kelionė neprailgs.