Naujos Ubuntu versijos išleidimo proga, Vilniuje, gegužės 17 d. šeštadienų, 11:00 vyks Ubucon’08. Tai renginys, kurio metu bus skaitomi pranešimai apie Ubuntu ir Baltix. Tačiau pagrindinė renginio dalis – masinis naujų Ubuntu ir Baltix versijų diegimas. Kviečiami visi besidomintys Linux ar paprasčiausiai norintys susipažinti su šia puikia operacine sistema.

Po kelių Install Fest renginių Kaune, pagaliau kažkas panašaus vyks ir Vilniuje. Todėl visi Vilniečiai neturėję galimybių atvykti į Kauną, dabar galės susipažinti su Linux ir savo mieste. Renginys vyks VU Matematikos ir Informatikos fakultete.

Mintis apie šį renginį kilo planuojant „Hardy Release Party“, kuris anksčiau apsiribodavo pasisėdėjimu Forto Dvare. Šį kartą sumastėme padaryti kažką įdomiau ir visa tai išsirutuliojo iki Ubucon’08.

Renginio metu prieš diegynę išgirsite kelis pranešėjus, kurie papasakos, kas yra atviras kodas, Linux, Ubuntu ir Baltix. Sužinosite nuo ko visa tai prasidėjo ir į ką išaugo. Po pranešimų vyks du diegynės etapai. Pirmajame etape, pažingsniui bus aiškinama kaip diegti Ubuntu, visa tai matysite dideliame ekrane, kur pranešėjas sustos ties kiekvienu žingsniu ir papasakos detaliau apie tai kas daroma. Po to prasidės antrasis etapas, kurio metu sužinosite kaip pritaikyti savo poreikiams naujai suinstaliuotą sistemą. Sužinosite apie dažniausiai naudojamas programas ir jų privalumus. Žinoma patys taip pat galėsite užduoti klausimus.

Visus norinčius renginio metu įsidiegti Ubuntu į savo kompiuterius prašome užsiregistruoti Ubucon’08 svetainėje. Registracija reikalinga tam, kad žinotume su kokia kompiuterio technika turėsime reikalų ir galėtume tam pasiruošti.

Tiksli informacija apie renginį.

* Renginio svetainė: UbuCon.lt
* Laikas: 2008 m. gegužės 17 d. šeštadienį, 11:00
* Vieta: VU Matematikos ir Informatikos fakultetas, 101 auditorija (Naugardugo g. 24, Vilnius)

Renginį organizuoja Lietuvos Ubuntu bendruomenė ir Atviras Kodas Lietuvai.