SilentiumPC atnaujino savo modelių gamą trejais naujais aušintuvais. Visi trys aušintuvai savo pavadinimo gale turi prirašytą trejetą. Tai reiškia, kad tai jau trečioji šių aušintuvų kartą. Negana to vienas iš jų yra 3 laipsniais vėsesnis už savo konkurentą Be Quiet! Pure Rock. Siaubingai daug trejetų! Ar tai jau reiškia, kad Half Life 3 yra patvirtintas?

Bet šį kartą kalbėsime ne apie Half Life, o apie aušintuvus. Sprtan serijos aušintuvai išsiskiria neįprastais sprendimais, leidžiančiais pasiekti didesnį našumą. Paprastai tokios klasės aušintuvai yra 92 milimetrų dydžio, tad negali pasiūlyti gero aušinimo našumo, lyginant su 120 mm analogais. SilentiumPC Spartam serijos aušintuvai yra 100 mm dydžio, tad lyginant su konkurentas siūlys geresnį aušinimo našumą už tą pačią kainą, išlaikant kompaktiškas dimensijas. Paprastesnis Spartan LT turi du šiluminius vamzdelius, o Spartan PRO modelyje jų yra keturi

Nors SilentiumPC Spartan serija atrodo išties įdomiai, tačiau Fera 3 galime laikyti svarbiausiu debiutu. Jis yra nebrangus 120mm aušintuvas, kuris siūlys alternatyvą Cooler Master Hyper 212 EVO ar Be Quiet! Pure Rock. Jeigu aušinimo galia bei triukšmingumas bus panašaus lygio, tai kainos klausimu SilentiumPC turės didelį pranašumą. Tai įrodo ir ši video apžvalga:

Greičiausiai nieko, kas rodoma šiame lenkiškame video Jūs nesuprasite, nebent gyvenate Nemenčinėje. Visais kitais atvejais siūlau prasukti įrašą iki 3:50. Ten jau dominuoja universalioji skaičių kalba. Kaip matote šis aušintuvas yra 3 laipsniais vėsesnis, bei 2 decibelais tylesnis nei Be Quiet! Pure Rock. Negana to Pure Rock yra trečdaliu brangesnis.

Na o jeigu jau prakalbome apie kainas, jos nuteikia išties optimistiškai. Fera 3 kainuoja 25,90€, Spartan 3 PRO vertas 21,90€, na o Spartan 3 LT galima įsigyti už juoką keliančius 16,50€.

SilentiumPC, Games.lt