Optinių diskų formatų HD DVD ir „Blu-ray“ karai įgauna pagreitį. Po to, kai „Blu-ray“ formatui sėkmingo „Playstation 3“ kaip namų pramogų įrenginio pasirodymo dėka pavyko išsiveržti į priekį, „Toshiba“ kontratakavo pareikšdami, kad HD DVD pozicijas stiprins montuodami šio formato įrenginius į savo nešiojamus kompiuterius.

Planas gal ir neblogas, įvertinant tai, kad per praeitus metus kompanija pardavė net 9,2 mln. nešiojamų kompiuterių. Tačiau nepaisant šio sumanymo „Toshiba“ perskaičiavo ir sumažino savo HD DVD buitinių grotuvų prognozes Š. Amerikos rinkai. Sumažinimas tikrai ženklus – vietoje 1.8 mln. šįmet tikimasi parduoti tik 1 mln. buitinių HD DVD grotuvų.

Net 44% siekiantis prognozės sumažinimas rodo, kad kompanija veikiausiai nesitiki didelės buitinių grotuvų sėkmės, nors jie JAV pastaruoju metu ir siūlomi neblogomis kainomis. Štai Tėvo dienos proga siūlyta net 100$ nuolaida, „HD-A2“ grotuvo kainą numušusi iki 299 JAV dolerių. Kaip kalbama ganduose, niekas šiais „akcijiniais“ grotuvais pernelyg nesusidomėjo. Jei tai tiesa, tuomet pardavimų prognozės korekcija tikrai suprantama.