Thermaltake savo nebrangių maitinimo blokų seriją Smart (kurie yra bene vieni išvaizdžiausių savo klasėje) papildo trimis naujais maitinimo blokais. Naujieji Smart SE serijos blokai bus šiek tiek paprastesni už mūsų apžvelgtą Smart M650W bloką, tačiau turės keletą išskirtinių savybių.

Kaip ir kiti modaliniai serijos blokai, Smart SE serijos atstovai turi CWT pagamintą platformą. Taigi jie skiriasi nuo nemodalinų tokios pačios galios analogų, kuriuos gamina HEC, nors iš vienodos atiduodamos galios gali susidaryti toks vaizdas. Jie pritaikyti tik 200V – 240V tinklo įtampai. Thermaltake prekiaus 530W, 630W ir 730W galios modeliais.

Dėl nesuderinamumo su žemos įtampos tinklais, blokas negalėjo gauti 80 Plius sertifikato. Nepaisant to, esant mūsų kraštuose sutinkamai šaltinio įtampai efektyvumas pakyla iki 87 procentų. Bloko išskirtinumas – visi yra kabeliai yra platūs. Tai padaro kabelius patogiai išvežiojamus ir jie netrikdo oro apytakos.

Lietuvos mažmenininkai, Tharmaltake produkciją perkantys iš pačių gamintojų jau paskelbė apie šių produktų pasirodymą mūsų šalyje. 530W galios blokas kainuos 230 litų, 630W blokas – 250 litų, na o galingiausias 730W blokas – 280 litų. Numatoma prekių į Lietuvą pristatymo data – vasario 14-oji. Kada jie pasirodys pas didmeninius prekeivius ir taip bus pasiekiami visose šalies parduotuvėse nėra žinoma.

Thermaltake, Games.lt