Kanados universiteto studentų grupė sumanė nesudėtingą, tačiau itin naudingu galintį būti dalykėlį. Jų sukurta rankinė garsiniu ir šviesos signalu įspėja, jei išeinant iš namų joje nėra ko nors, kas turėtų būti, pavyzdžiui, mobiliojo telefono.

Pristatytos kelios moteriškos rankinės versijos, papuoštos ryškiais šviečiančiais elementais. Jų dugnuose įmontuoti specialūs davikliai bei baterijos. Jei rankinėje nėra raktų, telefono ar piniginės, jie tą pastebi ir informuoja naudotoją. Suprantama, kad būtų pastebimi, į minėtus daiktus reikia kaip nors įdėti specialių lustą, bet tai padaryti neturėtų būti sunku – į piniginę ir taip tilps, raktų atveju naudojamas jų pakabukas, na o mobiliajame telefone jutiklio aptinkamas elementas paslepiamas po baterija.

Na ką gi, turėtų būti tikrai naudingas dalykėlis toms (ir tiems), kas nuolat grįžta į namus pasiimti vieno ar kito pamiršto daikto. Studentai šias „Ladybag“ pavadintas rankines sukūrė dalyvaudami specialioje programoje, kurioje drauge dirba būsimi menų ir technologijų specialistai. Kaip ir galima įtarti, visą „Ladybag“ kūrėjų komandą sudaro tik moteriškosios lyties atstovės.