Apie vaizdo kameras ką tik užsiminėm. Dabar metas trumpai pašnekėti apie kitas šios savaitės„Canon“ naujienas – naujus fotoaparatus.

„Canon“ pristato du „PowerShot“ modelius, kurie skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų rinkoje pakyla į naują smagios, kūrybiškos ir lengvos fotografijos lygį. „PowerShot A2200“ ir „PowerShot A1200“ sujungia nepriekaištingą „Canon“ kokybę, didelės raiškos (HD) filmavimo funkciją ir paprastus naudoti fotografavimo režimus (tarp jų ir „Smart Auto“). Taigi dabar kiekvienam paprasta pasiekti geriausių rezultatų vienu mygtuko spustelėjimu.

Juodos, raudonos, sidabro ar mėlynos spalvų „PowerShot A2200“ – ploniausias kada nors pagamintas A serijos modelis, maitinamas įkraunama ličio jonų baterija. Naudotojams tai lankstus nešiojamasis fotoaparatas, kurį išties paprasta naudoti. AA baterijų maitinamas „PowerShot A1200“ – puikus kasdienis fotoaparatas, su plačia patogia rankena ir optiniu vaizdo ieškikliu, kuriuo lengva fokusuoti vaizdus.

„Canon“ pristato nebrangų ir paprastą naudoti kompaktinį skaitmeninį fotoaparatą „PowerShot A800“, su kuriuo labai paprasta daryti puikias nuotraukas – pakanka nutaikyti aparatą ir spausti užrakto mygtuką. Bet kuris „PowerShot A800“ naudotojas – net ir pirmą kartą rankose laikantis fotoaparatą ar mėgėjas entuziastas – režimu „Smart Auto“ per kelias sekundes gali nufotografuoti ir mėgautis puikios „Canon“ kokybės nuotraukomis.

„Canon“ pristato žavų PowerShot A3200 IS“. Šviesiame ir spalvingame jo korpuse susijungia
aukšta vaizdo kokybė ir įvairios meninės funkcijos, todėl fotografija tampa dar lengvesniu ir smagesniu užsiėmimu. Taip pat galima ne tik fiksuoti aukštos raiškos nuotraukas, bet ir pasitelkus optinį stabilizatorių filmuoti 720p raiška.

„PowerShot A3200 IS“ savininkams automatiškai suteikiama narystė „CANON iMAGE GATEWAY“ portale ir 2 GB nemokamos saugios vietos internete, kur jie gali įkelti ir bendrinti mėgstamas nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Visi šie nauji foto aparatai parduotuves turėtų pasiekti jau artimiausiu metu.