„Symantec“ vadovas John Thompson pareiškė, jog sieks, kad iki 2010 metų bendrovės programinės įrangos pardavimai padvigubėtų. Kalbant skaičių kalba tai reiškia, kad bus bandoma metinius pardavimus padidinti nuo 5 iki 10 mlrd. JAV dolerių.

J. Thompson teigimu, 2010 metais bent 10% visų pajamų turėtų sudaryti ne tiesioginiai pardavimai, o apmokėjimai už paslaugas. Visgi bet kokiu atveju bendrovei teks gerokai pasitempti – per pastaruosius finansinius metus ji gavo 4,1 mlrd. pajamų – gerokai mažiau nei planuojami dešimt.

Per pastaruosius keletą metų „Symantec“ nupirko ne vieną smulkesnę saugumo sprendimų bendrovę. Artimiausiu metu daugiau tokių sandėrių neplanuojama, bet, J. Thompson teigimu, tokios taktikos neatsisakoma.

Eilinį kartą prisiminti ir „Microsoft“. „Symantec“ vadovas dar karta paragino kompaniją persvarstyti sprendimus diegti vis daugiau su saugumu susijusių naujovių į pačias operacines. Jo teigimu, konkurencijos tokios bendrovėms tai šiaip ar taip nesudaro, nes gimtosios operacinės priemonės nėra įspūdingo patikimumo.