Prieš mažiau nei mėnesį rašėme apie tai, kad „Intel“ užsimojo neįprastai konkuruoti su AMD. Kompanija sutarė su visiems gerai žinomos pokalbių internetu programos „Skype“ kūrėjais, kad jei kompiuteryje naudojamas „Intel“ procesorius, konferenciniame pokalbyje galės dalyvauti 10 žmonių. Tuo tarpu jei vietoj „Intel“ lusto AK viduje tūno AMD produktas, maksimalus konferencinio pokalbio dalyvių skaičius ribojamas iki 5.

AMD nusprendė viso to pro ausis nepraleisti. Kompanija kreipėsi į „Skype“ kūrėjus reikalaudama pateikti dokumentacija, iš kurios būtų matyti „Intel“ procesorių pranašumas, lemiantis didesnes jų galimybes naudojantis programa. „Skype“ kūrėjus užsipuolė ir žiniasklaida, įkyriai klausdama, kokius testus atlikus nuspręsta, kad „Intel“ procesoriai konferenciniuose pokalbiuose dirba geriau už AMD gaminius 😉 „Skype“ atsisakė ką nors komentuoti, tuo tarpu „Intel“ atvirai pareiškė, kad naujoje „Skype“ versijoje nėra jokių būtent šios kompanijos produktams skirtų instrukcijų. Apribojimas susijęs tik su politiniais motyvais. Na va.

Šiam kartui tiek, laukiame naujų žinių iš „Skype“ fronto. Reikia tikėtis, AMD lengvai nepasiduos ir ras būdų paveikti programos autorius savo naudai. Priešingu atveju rizikuojame sulaukti nemalonaus precedento, kuris gali baigtis tuo, jog vieną dieną „nVidia“ vaizdo plokštėms skirti žaidimai neveiks su ATI gaminiais…