Panašu, kad pagrindines plokštes, suderinamas su SLI technologija, gaminančios bendrovės turės progą papurtyti pinigines. Nepatvirtintais duomenimis, „nVidia“ planuoja pradėti imti licencinį mokestį už produkto suderinamumą su SLI.

Pagrindinių plokščių atveju jis, kaip praneša tinklalapis „Expreview“, siektų penkis JAV dolerius. Žinoma, suma nelabai įspūdinga, tačiau nuo tūkstančių plokščių susidaro jau nemažos sumos. Galutinę plokščių kainą toks mokestis taip pat kažin ar labai įtakotų.

Šiuo metu SLI technologiją palaiko tik pagrindinės su „nForce“ šeimos mikroschemų rinkiniais. Bet ir šią situaciją „nVidia“ užsimojo pakeisti – bendrovė rengiasi siūlyti gamintojams suderinamumo priemonių paketus, kurie leis SLI palaikymą diegti visose pagrindinėse su „Intel X58“. Būtent už jį tuos penkis dolerius daugeliu atvejų kaip ir tektų mokėti.

Taigi, nėra visiškai aišku ne tik tai, ar mokestis apskritai pradedamas taikyti, bet ir ar visoms su SLI suderinamoms pagrindinėms jis galios. Būtų logiška, jei jį mokėtų tik „Intel X57“ su SLI suderinti užsimojusios bendrovės.