Savo trečio ketvirčio finansinius rezultatus paskelbė ir Japonijos gigantas „Sony“. Kompanija per tris mėnesius gavo 646 mln. JAV dolerių (jei skaičiuoti jais) pajamų ir kiek viršijo analitikų prognozes.

Kaip teigia „Bloomberd“ specialistai, už pelningą trečią ketvirtį „Sony“ bene labiausiai turėtų būti dėkingi savo skaitmeniniams fotoaparatams ir vaizdo kameroms. Nieko nepavyko uždirbti iš skystų kristalų televizorių – smukus jų kainoms ši „Sony“ veikla pelno neatnešė.

Visgi didžiausia „Sony“ nesėkme ir toliau išlieka kompiuterių pramogų padalinys su savo „Playstation 3“ konsole. Kompanijos viršūnėje jau svarstoma, ką gi daryti – „Sony“ prezidentas Howard Stringer eilinį kartą viešai prabilo apie būtinybę peržiūrėti PS3 kainą. Anot jo, kainą reikia išnagrinėti bei patikslinti.

Tačiau nestinga ir optimizmo. H. Stringer teigia, kad PS3 nepaisant visko visgi nėra „Wii“ konkurentė – konsolės esą skirtos visiškai skirtingoms auditorijoms. „Sony“ prezidento teigimu, jei pačiupti sėkmės su PS3 nepavyks tai viso labo reikš, kad suklysta apibrėžiant potencialius pirkėjus kaip tuos, kurie mielai mokėtų daugiau už žaidimų kompiuterių rinkos „Mercedes“. Va kokie skambūs žodžiai PS3 apibūdinti.