„Skype“ pristatė naują savo programos beta versiją „Skype 3.0“, skirtą „Windows“ operacinei sistemai. Šioje „Skype“ versijoje pirmą kartą įdiegta lietuviška vartotojo sąsaja. Versija taip pat suteikia naują galimybę bendrauti didesnėms žmonių grupėms ir yra patobulinta, kad bendravimas per „Skype“ būtų dar lengvesnis.

Vieši „chat“ pokalbių kambariai yra visiems prieinami tekstiniai pokalbiai, kuriuose bus galima susipažinti su naujais žmonėmis ir diskutuoti įvairiomis temomis. „Skype“ vartotojas gali pradėti naują pokalbį ar prisijungti prie jau vykstančio nepalikdamas programos lango.

Pokalbius moderuoja juos pradėję vartotojai, jie gali atjungti ar blokuoti naujai prisijungusius dalyvius, nustatyti taisykles. Tiesioginės nuorodos į pokalbius galės būti skelbiamos interneto svetainėse, elektroniniuose laiškuose, bloguose, forumuose ar „Skype“ vartotojų trumpose žinutėse, kurias jų draugai mato savo kontaktų sąraše.

Naujoji programos versija taip pat leidžia „SkypeOut“ kreditų turintiems vartotojams vienu mygtuko paspaudimu paskambinti rastais mobiliojo ir fiksuoto ryšio telefono numeriais. Automatine telefono numerių atpažinimo funkcija „Click-to-Call“ galės naudotis ir „Internet Explorer“, ir „Firefox“ naršyklių vartotojai.

Atnaujinta „Skype 3.0“ vartotojo sąsaja leis ją labiau personalizuoti. Vartotojų rašomos trumpos kasdienės žinutės galės būti naudojamos kaip aktyvios nuorodos, o keičiami „Skype“ fono paveikslėliai leis programos langą pritaikyti pagal nuotaiką ir asmenybę.

Be to, vartotojai galės lengviau prisijungti prie „Skypecasts“ – gyvų, programinės įrangos „Skype“ pagalba valdomų diskusijų, kuriose vienu metu gali dalyvauti iki 100 žmonių – nuo šiol ieškoti ir prisijungti prie jų bus galima pačios programos pagalba, per naująjį „Live“ langą.