Pigių maitinimo blokų roundup’e iš visų modelių išskyriau SilentiumPC Vero M1 kaip į kitus visiškai nepanašų modelį. Jis vienintelis turėjo modulinius kabelius, taip pat veikimo tylumas maloniai nustebino ausį. Tačiau tai yra pigus maitinimo blokas ir taupantieji dažnai nusprendžia, kad atjungiami laidai yra per didelė prabanga.

Jiems Silentium PC pistatė pigesnę bloko modifikaciją Vero L1 600W, kurios visi kabeliai yra fiksuoti. Tai paprastas maitinimo blokas skirtas tiems, kuriems reikia kuo aukštesnio kainos ir kokybės santykio bei žinojimo, kad kiekvieną kartą paspaudus Power mygtuką kompiuteris įsijungs ir stabiliai dirbs tiek, kiek tik reikės.

Maitinimo blokas, kaip ir modulinė versija pasižymi galimybė sistemai nepertraukiamai tiekti 600 vatų galią. Kaip biudžetnis modelis jis tai daro gana evektyviai, nes turi 80 Plus sertifikatą. 12 voltų linija yra pajėgi atlaikyti praktiškai visą maitinimo bloko galią – 595 vatus. Tai yra puikus pasiekimas, retas ekonominės klasės modelis gali pasiūlyti kažką panašaus. Vaizdo plokštėms maitiniti skista viena 6+2 kontaktų bei dvi 6 kontaktų jungtys.

SilentiumPC, Games.lt