Naujieji Intel šeštosios kartos sisteminiai lustai tikrai nėra geri. Intel, mažindama jų savikainą atsisakė USB 3.0 palaikymo, taip pat įprastinio spartinimo galimybės, keičiant FSB dažnį. Na o galų gale paaiškėjo, jog šie lustai turi rimtų defektų . Dėl to iki balandžio mėnesio Sandy Bridge procesorių, jiems skirtų motininių plokščių ir kompiuterių su šiuo lustu prekyboje neišvysime. Visa tai, galime tai pavadinti sunkia vaikyste, tačiau senatvė šiems lustams nusimato kiek šviesesne.

Pasirodo, jog naujieji Intel Ivy Bridge procesoriai, gaminami pagal 22nm technologiją, bus montuojami į LGA 1155 lizda. Svarbiausia yra tai, jog senesnieji sisteminiai lustai palaikys naujuosius Ivy Bridge procesorius. Jog taip būtų, mums tereikės atsinaujint BIOS programą. Tiesa, šis būdas bus tinkamas tik P67 ir H67 lustą turinčioms motininėms plokštėms. Žemesnės klasės plokštės, turinčios Q65, Q67 ir B65 lustus su naujaisiais procesoriais nebus suderinamos.

Kartu su Ivy Bridge atkeliaus ir septintosios kartos sisteminiai lustai. Naujuosius procesorius išvysime kitų metų pradžioje. Tai yra gera naujiena dabartiniams kompiuterių pirkejams, kadangi jie galės atsinaujinti savo sistemą naujos kartos procesoriumi. LGA 1156 kadencija truko tik vienerius metus, tiesa dėl šeštos kadencijos lustų nesekmės jų kadencija, kaip pagrindino lizdo, pratesiama, tačiau kažko naujo nebus pasiūlyta.