Praėjusią savaitę pasirodė pranešimai, kad kai kurie Seagate Barracuda 7200 1,5 TB kietieji diskai tiesiog „sustingsta“ arba „lūžinėja“. Tai ganėtinai keista problema, kai kurie pirkėjai pradėjo nerimauti, tačiau ne viskas taip blogai, o ir ši informacija nebuvo tiesiog gandas. Tuo tarpu šiandien mes su oficialiu pranešimu, kurį padarė patys Seagate:

„Kompanija Seagate tiria problemą, dėl kurios maža dalis Barracuda 7200.11 (1,5 TB SATA) kietųjų diskų atsitiktinai kai kuriam laikui nustoję veikę ar kelioms sekundėms „pakimba“, kai daromas kažkoks įrašymo procesas. Tiesa, nereikia baimintis, tai neįtakoja duomenų saugumo ar kietojo disko patikimumo, tačiau mes suprantame, kad tai nemaloni situacija vartotojams, tad mes dirbame ties šia problema ir išleisime programinės įrangos atnaujinimą. Taigi, mes prašome savo klientų, kad jei jūs susiduriate su šia problema, paskambinkite mūsų techninės pagalbos skyriui bet kokiu klausimu.“

Seagate primygtinai prašo visų, kurie yra tie „laimingieji“ ir susidūrė su šia problema, susisiekti su artimiausiu pagalbos centru dėl šio keblumo išsprendimo būdo. Bet kokiu atveju, Seagate kol kas dirba ties programinės įrangos pataisa, o ji turėtų pasirodyti netrukus.